ABD Green Card Çekilişine katılın, Amerika'da ömür boyu çalışma ve oturma hakkını kazanın.

MED CAMPUS Üyelik

Kullanıcı Adı :

Şifre :

 Şifremi Hatırlat
 Üye Olmak İstiyorum

ABD Green Card çekilişi ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olabilmek ve başvurularınızı takip edebilmeniz için ücretsiz üye olun.

© 2004 MED CAMPUS Ltd. Tüm Hakları Saklıdır


Gizlilik Sözleşmesi

ABD Green Card Çekilişi Fotoğraf Özellikleri 

ABD Green Card Çekilişi başvurularında en çok hata fotoğraf konusunda yapılmaktadır. Kurallara uygun olmayan fotoğraf ile yapılan başvurular geçersiz kabul edilmektedir.  

 

ABD Green Card Çekilişine katılabilmek için gerekli fotoğraf özellikleri :

Başvuranın, eşinin ya da çocuklarının fotoğraf çekiminde direk olarak kameraya bakmaları, aşağı yukarı sağa ya da sola bakmamaları, ve fotoğrafı çekilen kişinin boyun üstü kısmının (kafasının) fotoğrafın yaklaşık %50 civarını kaplaması gerekmektedir.

Fotoğraf ölçüleri 50 mm x 50 mm olmalıdır. Bu standart vesikalık ölçülerinden farklıdır.

Fotoğraf arka planı açık renkli ve sade olmalıdır. Karanlık çekilen, arka planda karışık ve desenli fonlar bulunan fotoğraflar kabul edilmemektedir.

Adayın gözlerinin net gözükmesi açısından fotoğraf çekilirken gözlük takılmamalıdır

Dini sebeplerden dolayı takılabilecek baş örtülü, ya da baş kısmını kapatan örtülerin kesinlikle yüzü örtmemesi ve kişinin yüzünün net bir şekilde gözükmesi gerekmektedir.

 

MED CAMPUS Ltd Şti. uzmanları fotoğrafları kurallara uygun olarak digital ortama aktarmakta ve resmi başvuruyu yapmadan önce yine Amerika'da bulunan resmi site aracılığı ile fotoğrafın %100 kurallara uygunluğunu teyit etmektedir. 

 

MED CAMPUS ile Başvurular