ABD Green Card Çekilişine katılın, Amerika'da ömür boyu çalışma ve oturma hakkını kazanın.

MED CAMPUS Üyelik

Kullanıcı Adı :

Şifre :

 Şifremi Hatırlat
 Üye Olmak İstiyorum

ABD Green Card çekilişi ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olabilmek ve başvurularınızı takip edebilmeniz için ücretsiz üye olun.

© 2004 MED CAMPUS Ltd. Tüm Hakları Saklıdır


Gizlilik Sözleşmesi

MED CAMPUS Green Card Çekilişi Danışmanlık Hizmetleri 

  Hatasız bir başvuru için yardım almak istiyorsanız,

  İngilizceniz, başvuru formunu doldurmak için yetersizse,

  İnternet kullanmıyorsanız,

  İşlemleri takip etmek istemiyorsanız,

  Fotoğraf kurallarını bilmiyorsanız,

  Fotoğrafınızı, belirtilen kurallara göre elektronik ortama çevirip, forma ekleyemiyorsanız,

 

Fotoğraflarınız ve başvuru formları, uzmanlarımız tarafından elektronik ortama geçirilecektir ve tüm başvurular doğru tarihler arasında ve istenilen şekilde ABD'deki ilgili makamlara ulaştırılacaktır.

 

Başvurunuzun uygun elektronik transfer sayfasından zamanında gönderildiğini belgeleyen ve gönderim sırasında otomatik oluşan elektronik sayfanın (Resmi Başvuru Onay Formu) bir örneğini müşterilerimize ulaştırıyoruz.

 

ABD Green Card Çekilişi kazananları, göçmen vizesi başvurusu için bir dizi işlem beklemektedir. Yeşil Kart Piyangosunu kazanan üyelerimize ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

 

Biz sizin adınıza, sizin belirttiğiniz bilgilere göre, ilan edilen kayıt tarihlerinde başvurunuzu internet üzerinden yaparız.

Ayrıca sizi, başvurunuzun her aşamasında SMS ile haberdar eder, kaydınızın yapıldığına ilişkinResmi Başvuru Onay Formunun kopyasını da bilgilerinize sunarız.

MED CAMPUS ile Başvurular